KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396140
nr 1539 6140
1800-tal, Marin, ej signerad. Olja på duk, 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:59:40
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)